Anmäl deltagare till sparring hos East IF Norrköping den 10 februari 2018

Arrangör: ÖBF & East IF Norrköping  Plats: Team East träningslokal, Finspångsvägen 63

Ansvarig: Erik Karlsson, 070-289 96 04 och Anders Ljungholm, 073-151 81 24

Invägning: 10:00-10:30 Sparringstart: 11:00

Anmälan: Senast 8 februari, Max 30 deltagare. Först anmäld gäller.

Ta med med handskar. Deltagande klubbar tillser att boxare har egna huvudskydd, tandskydd och suspensorar för killar.

Klädsel med olika färg för över- och underdel så att bälteslinjen kan särskiljas måste bäras under sparring.

Utan detta nekas sparring.

OBS! PIN-kod är en fyrsiffrig kod ni väljer själva för att senare kunna ändra era uppgifter.

 

Antal anmälda deltagare: 30

 

 

Förnamn

Efternamn

Klubb

Född

Vikt

Matcher

Kön

Omid

Abasi

BK30 Motala

2002

54

4

Herr

Manzoor

Ashna

NBK AKilles

1999

60

6

Herr

Sheheed

Avsovzi

NBS

2000

60

2

Herr

Stefan

Öberg

NBS

2000

60

2

Herr

Lukas

Lönn

Mjölby boxing team

2001

63

0

Herr

Noel

Lundqvist

BK30 Motala

2000

68

0

Herr

Oscar

Appelbring

BK-Avance

1999

69

4

Herr

Jan

Noori

BK-Avance

2000

69

6

Herr

Omar

Qachar

East IF

2003

69

0

Herr

Elias

Björheden

East IF

1998

69

0

Herr

Joachim

Pettersson

East IF

2003

70

0

Herr

Cristian

Alfaro

NBK AKilles

1999

71

0

Herr

Leo

Cakic

NBK AKilles

2001

72

0

Herr

Oliver

Uhrberg

East IF

1992

75

1

Herr

Fredrik

Larsson

NBS

1992

75

44

Herr

Hussain

Achmedi

NBK AKilles

1999

81

5

Herr

Hugo

Pettersson

Mjölby boxing team

2000

81

26

Herr

Viktor

Hagdahl

East IF

1999

83

0

Herr

Mikael

Kusvnic

East IF

1988

87

0

Herr

Agit

Bilge

East IF

1994

91

16

Herr

Shafulla

Hotak

NBS

2000

91

2

Herr

Francisco

Cortes

NBK AKilles

1995

124

6

Herr

Casandra

Gählman

BK-Avance

1997

56

0

Dam

Leona

Sürüp

NBK AKilles

2002

57

2

Dam

Marika

Broman

BK30 Motala

1981

60

3

Dam

Agnes

Jacobsson

East IF

1997

60

1

Dam

Elin

Karlsson

BK-Avance

2001

60

2

Dam

Hatica

Vrbja

BK Berget

1984

62

0

Dam

Clara

Cumming

East IF

1999

67

2

Dam

Matilda

Gunnarson

BK-Avance

1994

68

0

Dam